Nederland / Asten

, Asten

Asten / , Asten

Kerst en Oudjaarsreis naar de Peel - BW Nobis Asten

vanaf
EUR 219

Autovakantie Noord-Brabant - Best Western Nobis Asten

Asten / Autovakantie Noord-Brabant - Best Western Nobis Asten

Gaat u mee naar Brabant? Het mooie Brabantse land is ideaal om er een paar dagen tussenuit te gaan. Wij hebben voor u het 4-sterren Best Western Hotel Nobis in Asten geselecteerd, dat perfect is gelegen voor leuke uitstapjes naar bijvoorbeeld het prachtige natuurgebied De Peel in Zuid-Oost-Brabant of bruisende steden als Eindhoven, Venlo en Weert. Een ideale omgeving om heerlijk te fietsen of lange wandelingen door de natuur te maken. Wat wilt u nog meer dan deze heerlijke autovakantie in eigen land?

vanaf
EUR 59

Innergy Fietsreis door de Peel

Asten / Innergy Fietsreis door de Peel

De Peel, de Somerense Heide, de Koningshoeveroute, de Astense Aa... Brabant bezit zoveel prachtige natuurgebieden en fietsroutes. En dat willen we u nu eens zelf laten zien! En zoals het bij een vakantie hoort, doen we dat op een ontspannen manier. U heeft namelijk de beschikking over een Gazelle Innergy fiets, dus met elektrische trapondersteuning. Geniet van het unieke landschap met prachtige vennen en voel hoe de dikke veenlaag, die op sommige plaatsen nog voorkomt, een verend effect geeft aan de paden.

vanaf
EUR 399